Koniec roku to tradycyjny czas na podsumowanie również tego co działo się w branży fotowoltaicznej.

Mamy niepowtarzalną okazję obserwować dynamiczny rozwój tego rynku w Polsce, rozwój który przekracza dotychczasowe prognozy, które mówiły o tym że pod wzgledem inwestycji w fotowoltaikę nasz kraj uplasuje się na piatym miejscu w UE. Tymczasem Solar Power Europe podało dane mówiące o tym, że w 2020 roku powstaną elektrownie o mocy 2,2 GW, co daje nam czwarte miejsce w UE.
Z kolei z danych podawanych przez PSE wynika, że dane SPE są niedoszacowane – w samym listopadzie uruchomiono elektrownie o mocy ponad 737 MW. Dane te mówią nam o ogromnym przyroście mocy wytwarzanej przez instalacje PV, Rozwój tego sektora rynku energii potwierdza nasz model biznesowy jaki wdrażamy przez projekt Sun Horizon S.A. Olbrzymi potencjał rynku, zapotrzebowanie na zieloną energię oraz przyjęta perspektywa budżetowa UE, przeznaczająca rekordowe środki na finansowanie odnawialnych źródeł energii plasuje rozwój SunHorizon jako bardzo ciekawe przedsięwzięcie biznesowe, w którym Państwo również możecie wziąść udział, wystarczy z nami skontaktować się w tej sprawie.
Obserwując rozwój sektora PV u naszego zachodniego sąsiada i zliczając jego moce fotowoltaiki, które w tym roku mają osiągnąć ponad 52 GW mamy przed oczami możliwą skalę rozwoju naszego rynku.
Fotowoltaika będzie stanowić (być może obok wodoru), główny mechanizm transformacji energetycznej,
odchodząca era dominacji węgla kamiennego wydaje się partycypować w stronę instalacji PV. Dość powiedzieć, że wzrost obrotów na naszym rodzimym rynku fotowoltaicznym w 2020 roku szacuje się na 25% co przekłada się na 5 mld zł.
SunHorizon S.A. uważa, że nadchodzący rok 2021 będzie rekordowym rokiem w historii rynku OZE w Polsce, będziemy aktywnie brać udział w powiększaniu mocy PV na terenie naszego kraju, o czym będziemy Państwa informować za pomocą mediów społecznościowych a także masowych środków przekazu.
Życzymy Państwu oraz także naszemu biznesowi ponadprzeciętnych zysków w nadchodzącym roku 2021.
Zapraszamy do kontaktu z nami nie tylko w sprawach PV, chociaż ostatnio jesteśmy aż do znudzenia bardzo monotematyczni.
Jeśli Wy również chcecie mieć własną elektrownię i spędzać czas tak jak macie ochotę – być wolnym, a jednocześnie uczciwie zarabiać, mieć praktycznie bezobsługowy biznes – to trafiliście Państwo w dziesiątkę. Zapraszamy do kontaktu… A może chcecie z nami współtworzyć Sun Horizon?
Jeżeli chcesz uczestniczyć z nami w przygodzie biznesowej, która obejmuje również plany wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych – zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.
Zapraszamy do kontaktu 📞 507 001 054.
© Sun Horizon S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲